Колектив‎ > ‎

Смачило Ірина ВолодимирівнаДоцент кафедри,лікар-гастроентеролог, лікар вищої категорії 
к.мед.н., Смачило Ірина Володимирівна

Освіта
    У 1999 році з відзнакою закінчила медичний факультет Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа".

Наукова діяльність
    У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування кутикули шлуночків курей в комплексному лікуванні хворих з дампінг-синдромом» за спеціальністю «Гастроентерологія»

Автор скількох праць
    Всього 74 публікації - 64 наукових та 10 навчально-методичного характеру, з них - 20 статей, 1 посібник, 1 підручник, 51 праця у матеріалах з’їздів та конференцій, 1 патент на винахід.

Наукові інтереси
    Основні напрями наукової і практичної діяльності стосуються розробки та вивчення нових ефективних методів діагностики та лікування хворих гастроентерологічного профілю, вивчення впливу дієтотерапії у пацієнтів з різною патологією внутрішніх органів.
    Наукові праці присвячені вивченню змін якісного і кількісного складу кишкової мікрофлори та їх корекції у хворих з поєднаною гастроентерологічною патологією, оптимізації діагностики та лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних гастритів, гастроезофагеальнорефлюксної хвороби, хронічних гепатитів і цирозів печінки, захворювань кишечника, у тому числі неспецифічного виразкового коліту, хвороби Крона, синдрому подразненого кишечника, проблемам постхолецистектомічного синдрому, післярезекційних синдромів