Дисертації, виконані працівниками кафедри:

1. Пасєчко Н.В.«Морфогенез структурних та функціональних уражень слизової тонкої кишки при опіковій хворобі та їх корекція антиоксидантами» (1989).

2. Пасєчко Н.В.«Морфологія тонкої кишки при опіковій хворобі та її корекція ентеросорбентами» (1995).

3. Ярема Н.І.«Перекисне окислення ліпідів та атерогенність ліпідів крові у хворих на гіпертонічну хворобу при лікуванні антагоністами кальцію і бета–адреноблокаторами» (1992).

4. Ярема Н.І.«Особливості перебігу та лікування хворих на артеріальну гіпертензію жінок з порушеннями мінеральної щільності кісткової тканини та дисліпідемією в постменопаузальному періоді» (2010).

5. Боб А.О.«Диференційний підхід до вибору методів лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки» (1999)

6. Наумова Л.В. «Застосування розвантажувально-дієтичної терапії у хворих на хронічний холецистит» (2000)

7. Гаврилюк М.Є. «Ефективність комплексної терапії виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, асоційованої з Helicobacter pylori при застосуванні антимікробних засобів» (1993).

8. Радецька Л.В.«Ефективність розвантажувально-дієтичної терапії у поєднанні з гірудотерапією у хворих на ішемічну хворобу серця» (2001).

9. Смачило І. В. «Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування кутикули шлуночків курей в комплексному лікуванні хворих з дампінг-синдромом» (2005).

10. Савченко І. П. «Зміни імунної реактивності і скоротливої функції серця та їх корекція вобензимом і кандесартаном у хворих на інфаркт міокарда з післяінфарктним синдромом» (2006).

11. Хоміцька (Балабан) А. І. «Діастолічна дисфункція і кисневе забезпечення тканин та їх корекція при стабільній стенокардії напруги із супутнім цукровим діабетом 2 типу» (2016).

Дисертації, які виконані під керівництвом проф. Н.В. Пасєчко:

1. Андріїшин Олександра Прокопівна «Морфологія спинномозкових вузлів при тяжкій термічній травмі та застосуванні антиоксидантів і ентеросорбента». Тернопіль, 2001.

2. Паньків Іван Володимирович «Модифікуючий вплив прямого інгібітора реніну Аліскірену на кардіо-ренальні фактори ризику у хворих на артеріальну гіпертензію і цукровий діабет 2 типу». Тернопіль, 2011.

3. Свистун Ірина Ігорівна «Корекція морфо-функціональних змін печінки у хворих на дифузний токсичний зоб», Тернопіль 2012.

Дисертації, які виконані під керівництвом проф. Н.І.Яреми:

1.Балабан Алла іванівна «Діастолічна дисфункція і кисневе забезпечення тканин та їх корекція при стабільній стенокардії напруги із супутнім цукровим діабетом 2 типу».Тернопіль 2016.