Дисертації, виконані працівниками кафедри:

 1. Крицький Т.І. ,,Взаємозв’язок андрогенного дефіциту, недостатності вітаміну Д і структурно-функціонального стану кісткової тканини у чоловіків гіпотиреозом" (Тернопіль,2020).

 2. Хоміцька (Балабан) А. І. «Діастолічна дисфункція і кисневе забезпечення тканин та їх корекція при стабільній стенокардії напруги із супутнім цукровим діабетом 2 типу» (Тернопіль,2016).

 3. Ярема Н.І.«Особливості перебігу та лікування хворих на артеріальну гіпертензію жінок з порушеннями мінеральної щільності кісткової тканини та дисліпідемією в постменопаузальному періоді» (Київ, 2010).

 4. Савченко І. П. «Зміни імунної реактивності і скоротливої функції серця та їх корекція вобензимом і кандесартаном у хворих на інфаркт міокарда з післяінфарктним синдромом» (Івано-Франківськ, 2006).

 5. Смачило І. В. «Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування кутикули шлуночків курей в комплексному лікуванні хворих з дампінг-синдромом» (Івано-Франківськ, 2005).

 6. Радецька Л.В.«Ефективність розвантажувально-дієтичної терапії у поєднанні з гірудотерапією у хворих на ішемічну хворобу серця» (Івано-Франківськ, 2001).

 7. Наумова Л.В. «Застосування розвантажувально-дієтичної терапії у хворих на хронічний холецистит» (Київ,2000).

 8. Боб А.О.«Диференційний підхід до вибору методів лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки» (Івано-Франківськ, 1999).

 9. Пасєчко Н.В.«Морфологія тонкої кишки при опіковій хворобі та її корекція ентеросорбентами» (Київ, 1995).

 10. Гаврилюк М.Є. «Ефективність комплексної терапії виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, асоційованої з Helicobacter pylori при застосуванні антимікробних засобів» (Київ, 1993).

 11. Ярема Н.І.«Перекисне окислення ліпідів та атерогенність ліпідів крові у хворих на гіпертонічну хворобу при лікуванні антагоністами кальцію і бета–адреноблокаторами» ( Київ,1992).

 12. Пасєчко Н.В.«Морфогенез структурних та функціональних уражень слизової тонкої кишки при опіковій хворобі та їх корекція антиоксидантами» (Київ, 1989).

Дисертації, які виконані під керівництвом проф. Н.В. Пасєчко:

1. Андріїшин Олександра Прокопівна «Морфологія спинномозкових вузлів при тяжкій термічній травмі та застосуванні антиоксидантів і ентеросорбента» (Тернопіль,2001)

2. Паньків Іван Володимирович «Модифікуючий вплив прямого інгібітора реніну Аліскірену на кардіо-ренальні фактори ризику у хворих на артеріальну гіпертензію і цукровий діабет 2 типу» (Тернопіль, 2011).

3. Свистун Ірина Ігорівна «Корекція морфо-функціональних змін печінки у хворих на дифузний токсичний зоб» (Тернопіль 2012).

4.Крицький Т.І. ,,Взаємозв’язок андрогенного дефіциту, недостатності вітаміну Д і структурно-функціонального стану кісткової тканини у чоловіків гіпотиреозом" (Тернопіль, 2020).

5. Чукур О.О. ,,Оптимізація діагностики та прогнозування клімактеричних і метаболічних порушень у жінок перименопазуального віку з гіпотиреозом”(Тернопіль, 2022).

Дисертації, які виконані під керівництвом проф. Н.І.Яреми:

1.Балабан Алла іванівна «Діастолічна дисфункція і кисневе забезпечення тканин та їх корекція при стабільній стенокардії напруги із супутнім цукровим діабетом 2 типу».Тернопіль 2016.